FőoldalHírekAknafedelek – lefolyórácsok

Aknafedelek – lefolyórácsok

Kényelmes bandukolás közben ritkán tekintünk szemmagasság alá. Inkább a velünk egy vonalban vagy az afelett lévő dolgokat nézzük meg: házakat, falakat, ablakokat, tetőt, kéményeket, fasorokat, kerítéseket...A úttestre természetesen nem merészkedünk, noha igazi érdekességek vannak ott is. Jelen írásunkkal ezért egy különleges és biztonságos városi sétára invitáljuk kedves Olvasóinkat.

Amennyiben megtalálják az írásban szereplő aknafedeleket és lefolyórácsokat, kérjük, küldjenek róluk képet s nevezzék meg a lelőhelyet is. S ha új darabokra bukkannak, azok megosztását is szívesen várjuk!

Idekattintva elolvashatja a cikket!

2024. március 6.