FőoldalHírekÚjra megnyitja kapuit a Déri Múzeum

Újra megnyitja kapuit a Déri Múzeum

Az érdeklődők újra felkereshetik a Déri Múzeumot, a Medgyessy Ferenc Emlékkiállítást és a Debreceni Irodalom Háza időszaki kiállítóterét.

A múzeum változatlan jegyárakkal és változatlan nyitvatartással (hétfő kivételével minden nap 10 órától 18 óráig) várja vendégeit.

Belépéskor arra kérjük valamennyi látogatónkat, hogy mutassa fel védettségi igazolványát, valamint egy, a személyazonosságot igazoló okmányt, minthogy a 194/2021. (IV.26.) Kormányrendelet előírja, hogy csak ezek bemutatását követően léphetnek be a múzeumba. Ugyancsak e rendelkezés értelmében a Déri Múzeumban egy időben maximum 254-en, a Medgyessy Ferenc Emlékkiállításban 22-en tartózkodhatnak.

Az intézmény dolgozói mindent megtesznek a látogatók egészségének megőrzése érdekében. Több helyen érintésmentes kézfertőtlenítő pont áll rendelkezésre, közönségforgalmi tereinket (mosdó, jegypénztár stb.) folyamatosan fertőtlenítjük.

A tökéletes biztonság érdekében megköszönjük, ha vendégeink látogatásuk során viselik a maszkot!

Múzeumpedagógiai foglalkozásokat nem tartunk, de kérés esetén megvizsgáljuk annak lehetőségét.

A Könyvtárat egyelőre nem nyitjuk meg a külső látogatók előtt, valamint a Kutatószolgálatot is szüneteltetjük.

Szervezett csoportokat is ettől az időponttól fogadunk előzetes bejelentkezés alapján.

Szíves megértésüket köszönjük, s szeretettel várjuk újra valamennyi kedves látogatónkat!

2021. április 30.